Новини

5 кроків, щоб зібрати сифон для мийки

Якщо правильно обрати, де мийку купити, потім виникатиме менше питань, як її встановити 😏 А тут іще сифон… Можна, звісно, все довірити фахівцям. Але ж іноді хочеться дати своєму дому відчути, хто тут господар. І власноруч змонтована мийка на кухню – чудовий початок.

Ми у GRANADO знаємо, що вам і без того вистачає клопотів. Тож вирішили максимально спростити цей квест, щоб він був для вас не випробуванням, а пригодою. І ось що ми для цього зробили:

1️⃣ Шоурум і фірмовий магазин. Наші консультанти не тільки розкажуть вам, що таке мийка гранітна, а й залюбки продемонструють, що потрібно для її функціонування.

2️⃣ Онлайн-чат і гаряча лінія. Ви завжди можете розпитати, яких деталей потребує врізна мийка GRANADO, і що з цими деталями робити.

3️⃣ Комплектація. У пакунку до вас потрапить не тільки мийка зі штучного каменю, а й сифон та всі потрібні з’єднання. Вам не потрібно додатково їздити у господарчі магазини та на пальцях пояснювати, що ж ви шукаєте.

4️⃣ Інструкція. Ми постаралися зробити її якомога більше зрозумілою, чіткою і простою.

5️⃣ Відеоогляди. Коли ви бачите, як виглядають потрібні запчастини, і як їх між собою з’єднувати, – повторити все набагато простіше. Тим більше якщо ставити відео на паузу, ви крок за кроком змонтуєте свій сифон. Якщо він у вас одинарний – вам сюди:

https://m.youtube.com/watch?v=UR52GLrs9JA

Якщо вам слід зібрати подвійний сифон – відеоінструкція тут:

https://m.youtube.com/watch?v=vaX9KxItqJk

Впевнені, у ваших надійних руках все вийде бездоганно. І вас тішитиме не тільки мийка кухонна GRANADO, а й приємне відчуття від того, що ви впоралися 👌

1 thoughts on “5 кроків, щоб зібрати сифон для мийки

  1. Юрій :

    доброго дня
    цікавить арматура в раковину гранадо
    0969418242

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.