Компанія GRANADO

Компанія GRANADO заснована в 2014 році. Успіх GRANADO – це найширший асортимент гранітних кухонних мийок в Україні, а також змішувачі і дозатори для миючих засобів в тон мийок. Додатково пропонуємо техніку на кухню під брендом GRANADO: варильні газові поверхні, духові електричні шафи та кухонні витяжки.

Гранітні мийки GRANADO виготовляються на власному інноваційно-технологічному виробництві під суворим контролем якості. Ми поєднали якість та технології виробництва з доступною демократичною ціною. Після фундаментальних досліджень була виведена унікальна формула Nanogranite (Нанограніт). Її особлива технологія полягає в ідеальному заповненні кварцовою пудрою простору між піщинками кварциту, тому кухонні мийки GRANADO вирізняються надзвичайно щільною структурою та приємним на дотик матеріалом.

Гранітні кухонні мийки GRANADO ідеально доповнять змішувачі та дозатори для миючого засобу GRANADO в тон.

Доповнюйте кухню технікою GRANADO та отримайте гармонійну завершеність образу.

Кухонні витяжки GRANADO створенні для сучасних кухонь. Дизайни зі скляними поверхнями виглядають ультрастильно та різні кольорові гами додадуть правильних акцентів вашій кухні. Також в асортименті духові шафи та варильні поверхні, які ідеально поєднуються між собою, створюючи злагоджений тандем.

Якщо ви шукаєте продукцію європейської якості та яскраві стильові дизайнерські рішення – продукція компанії GRANADO задовольнить всі ваші очікування.

GRANADO – затишок починається з кухні!

Переваги мийок GRANADO

80% кварцового наповнювача, 20% стійкого полімеру створюють унікальний баланс. До складу гранітних мийок не додають пластик або гіпс та не порушують чітко відміряні пропорції. Як результат: мийки GRANADO вкрай складно пошкодити випадковими ударами кухонної техніки, а тим більше звичайною ложкою, ножем, тарілкою, сковорідкою або каструлею. Виробник відповідає за якість свого продукту, тому вся продукція GRANADO укомплектована гарантійними талонами.

Технологія Nanogranite забезпечує антибактеріальний ефект завдяки якому бактерії, а з ними і неприємний запах, не затримуються на поверхні кухонних мийок GRANADO.

Мийки GRANADO легко монтуються, тому що укомплектовані кріпленнями та повнокомплектним якісним сифоном, а змішувачі мають шланги для підключення до води. Так ви отримуєте вже готовий продукт, який не потребує додаткових витрат. Кухонні гранітні мийки GRANADO легше мити порівняно з аналогічними мийками інших виробників. Мийки GRANADO не потребують постійного виснажливого догляду, вони максимально задовольняють сучасний швидкий ритм життя.

Різноманітність стильових рішень (класика, модерн, hi-tech, мінімалізм, кантрі) та форм (кругла, овальна, прямокутна, квадратна, трапецієвидна) – вибирайте форму і стиль, відповідно дизайну вашої кухні. 250+ товарних позицій гранітних кухонних мийок, змішувачів та аксесуарів в різних стильових рішеннях. Прагнення до балансу втілилося і у кольоровій гамі – кожна гранітна мийка компанії представлена в 8, а змішувачі в 9 кольорових рішеннях.

Продукція GRANADO має санітарно-епідеміологічний сертифікат, який гарантує безпечнічність продукції.

Компанія GRANADO забезпечує своїх клієнтів  безкоштовною доставкою в будь-який куточок України в найкоротші терміни.