ТМ Granado

ТМ «GRANADO» – це відповідь на питання де купити якісні мийки зі штучного каменю. Іспанські технології плюс гуманна українська ціна, 80+ моделей мийок в десятках стильових рішень – все це ви знайдете на сторінках сайту. Вибрати кращу мийку з нанограніта з декількох десятків варіантів не завжди просто. І все ж, якщо ви шукаєте продукцію європейської якості і яскраві стильні дизайнерські рішення (хай-тек, мінімалізм, кантрі, класика, модерн) – ТМ «GRANADO» допоможе зробити кухню краще!
Кругла, овальна, прямокутна, трапецієвидна – вибирайте форму і стиль, відповідні дизайну вашої кухні, адже мийки ТМ «GRANADO» – це не тільки вдалі стильові рішення, а й гарантія якості і випробувані технології виробництва. 80% гранітної крихти, 20% стійкого полімеру створюють унікальний баланс, в якому немає місця невдалим компромісам між ціною і якістю. У компанії добре розуміють: домашній затишок починаються з кухні і роблять все, щоб ви були задоволені покупкою.

Ласкаво просимо!

5 переваг мийок ТМ GRANADO

Працювати краще і завжди гарантувати якість – наші найважливіші правила. ТМ «Granado» працює на українському ринку з 2014 року. Що ми встигли зробити за цей час?

Наші мийки виготовлені з імпортної сировини. В їх основі – 80% гранітної крихти, 20% акрилового з’єднувача. Ми не додаємо до складу пластик або гіпс, не порушуємо строго відміряних пропорцій. Результат не змусив себе чекати: мийки ТМ GRANADO вкрай складно пошкодити випадковими ударами кухонної техніки. А тим більше звичайною ложкою, ножем, тарілкою, сковорідкою або каструлею. Наші мийки стійкі до подряпин і легко відмиваються вологою губкою.

Бактеріям складно втриматися на поверхні мийки. Вони не зможуть тут жити, нарощувати колонії, як непрошені мешканці. У штучному граніті ТМ GRANADO не буває пористої структури, у нього не затікає вода, тому немає неприємного запаху.

В асортименті ТМ GRANADO – мийки з однієї і двома чашами різної форми і глибини. Є місце і для вимитого до блиску посуду, миття овочів і фруктів. До того ж, нанограніт поглинає звук. Вода стікає вниз тихо, не дратуючи гуркотом жерстяної банки! Наша мийка легко встановлюється. Встановіть разом з гранітною стільницею, вмонтуйте поруч з вікном або кухонними приладами – зробити вибір значно простіше, якщо форма і розмір мийки це дозволяє!

Коло, прямокутник, квадрат, трапеція – чотири універсальних форми для важливих деталей кухонного простору. В асортименті компанії є мийка і для маленької кухні в квартирі-студії, і для просторого обсягу трикімнатної квартири. Ресторани і бари, затишні кафе і маленькі закусочні – мийки з нанограніта доречні всюди.

В асортименті тільки ті мийки, якими ми пишаємося. Прагнення до балансу втілилося і у кольоровій гамі – кожна гранітна мийка компанії представлена в 8 кольорових рішеннях.

Наши партнеры