Компанія GRANADO

Компанія GRANADO заснована в 2014 році.

Успіх GRANADO – це найширший асортимент кварцових кухонних мийок в Україні. Власне інноваційно-технологічне виробництво виготовляє продукцію європейського рівня з найвищими стандартами якості. Нашими спеціалістами була виведена унікальна формула Nanogranite (Нанограніт), особлива технологія якої полягає в комплексі виробничих процесів, матеріалів і компонентів, які дозволяють отримувати продукцію стійку до подряпин, перепадів температур, легку у догляді та стійку до бактерій. Саме тому кварцові мийки GRANADO вирізняються надзвичайно щільною структурою, приємним на дотик матеріалом та безпекою, що підтверджують наші сертифікати якості СЄ. Стильні дизайнерські раковини від GRANADO, власного виробництва, внесуть сучасний акцент вашій ванній кімнаті.

Додатково пропонуємо змішувачі та дозатори для миючих засобів в тон мийок, сталеві кухонні мийки.Також радимо звернути увагу на вбудовану техніку на кухню під брендом GRANADO. Функціональність та дизайн кухонних витяжок, варильних поверхонь та духових шаф в ідеальному поєднанні додадуть акцентів вашій кухні та створять злагоджений тандем.

Якщо ви шукаєте продукцію європейської якості та яскраві стильові рішення – компанії GRANADO задовольнить всі ваші очікування.

Переваги мийок GRANADO

Наші експерти допоможуть визначити ваші потреби, здійснять підбір товару та супроводять до його отримання.

Ми відповідаємо за якість свого продукту, адже виготовляємо його власноруч, використовуючи сучасні компоненти, обладнання та притримуємося цілого комплексу виробничих технологічних процесів. Власна технологія Nanogranite, яку ми використовуємо у виготовленні кварцових мийок та раковин, відзначається стійкістю до подряпин та перепадів температур, збереження кольору, гігієнічності та легкості у догляді.

Вся продукція GRANADO укомплектована гарантійними талонами, що підтверджує нашу впевненість та відповідальність у реалізованій продукції.

Всі продукти GRANADO мають сертифікат СЄ та санітарно-епідеміологічні висновки, які гарантують безпечнічність нашої продукції.

Ви отримуєте готовий вкомплектований продукт, який не потребує додаткових витрат. Мийки GRANADO легко монтуються, тому що укомплектовані кріпленнями та повнокомплектним якісним сифоном.

Змішувачі мають шланги для підключення до води.

Техніка GRANADO максимально задовольняє сучасний швидкий ритм життя, адже оснащена всіма затребуваними функціями, а також дозволяє варіювати серед представленої кольорової гами.

Компанія GRANADO забезпечує своїх клієнтів швидкою доставкою в будь-який куточок України за 1 грн. Відправляємо товар перевізником в день відправки – при замовленні до 10:00 та на наступний робочий день – при замовленні після 10:00.