Компанія GRANADO

Компанія GRANADO заснована в 2014 році.

Успіх GRANADO – це найширший асортимент кварцових кухонних мийок в Україні. Власне інноваційно-технологічне виробництво виготовляє продукцію європейського рівня з найвищими стандартами якості. Нашими спеціалістами була виведена унікальна формула Nanogranite (Нанограніт), особлива технологія якої полягає в комплексі виробничих процесів, матеріалів і компонентів, які дозволяють отримувати продукцію стійку до подряпин, перепадів температур, легку у догляді та стійку до бактерій. Саме тому кварцові мийки GRANADO вирізняються надзвичайно щільною структурою, приємним на дотик матеріалом та безпекою, що підтверджують наші сертифікати якості.

Додатково пропонуємо змішувачі та дозатори для миючих засобів в тон мийок, сталеві кухонні мийки, вбудовану техніку на кухню під брендом GRANADO. Дизайн варильних поверхонь, духових шаф та кухонних витяжок виглядає сучасно та додає правильних акцентів вашій кухні. Ідеальне поєднання продуктів GRANADO між собою створює злагоджений тандем стилю та функціональності.

Якщо ви шукаєте продукцію європейської якості та яскраві стильові дизайнерські рішення – продукція компанії GRANADO задовольнить всі ваші очікування.

Переваги мийок GRANADO

80% кварцового наповнювача, 20% стійкого полімеру створюють унікальний баланс. До складу гранітних мийок не додають пластик або гіпс та не порушують чітко відміряні пропорції. Як результат: мийки GRANADO вкрай складно пошкодити випадковими ударами кухонної техніки, а тим більше звичайною ложкою, ножем, тарілкою, сковорідкою або каструлею. Виробник відповідає за якість свого продукту, тому вся продукція GRANADO укомплектована гарантійними талонами.

Технологія Nanogranite забезпечує антибактеріальний ефект завдяки якому бактерії, а з ними і неприємний запах, не затримуються на поверхні кухонних мийок GRANADO.

Мийки GRANADO легко монтуються, тому що укомплектовані кріпленнями та повнокомплектним якісним сифоном, а змішувачі мають шланги для підключення до води. Так ви отримуєте вже готовий продукт, який не потребує додаткових витрат. Кухонні гранітні мийки GRANADO легше мити порівняно з аналогічними мийками інших виробників. Мийки GRANADO не потребують постійного виснажливого догляду, вони максимально задовольняють сучасний швидкий ритм життя.

Різноманітність стильових рішень (класика, модерн, hi-tech, мінімалізм, кантрі) та форм (кругла, овальна, прямокутна, квадратна, трапецієвидна) – вибирайте форму і стиль, відповідно дизайну вашої кухні. 250+ товарних позицій гранітних кухонних мийок, змішувачів та аксесуарів в різних стильових рішеннях. Прагнення до балансу втілилося і у кольоровій гамі – кожна гранітна мийка компанії представлена в 8, а змішувачі в 9 кольорових рішеннях.

Продукція GRANADO має санітарно-епідеміологічний сертифікат, який гарантує безпечнічність продукції.

Компанія GRANADO забезпечує своїх клієнтів швидкою доставкою в будь-який куточок України за 1 грн. При замовленні до 10:00 відправка день в день, після 10:00 відправка на наступний день.