Форма та розмір мийки

Важливо обдумати декілька важливих деталей, такі як розмір і форма гранітної мийки. Наприклад, ви вже визначилися з тим, яке місце готові виділити на кухні для установки нової мийки. Тепер потрібно вибрати форму. В GRANADO представлені мийки різноманітних форм та розмірів, наприклад, коло (Ronda, Vitoria, Lugo) або овал (Sevilla, Malaga, Marbella), квадрат (Cadiz, Merida, Lerida) або прямокутник (Linares, Valencia, Vigo, Alanis, Avila, Salamanka, Madrid, Palma, Altea, Blanos, Toledo, Alicante, Mora), трапеція (Ibiza, Barcelona). Тут є одне правило: чим менше вільного простору на кухні, тим краще вибирати компактні версії мийки (такі як Cadiz, Palma, Ronda). Якщо ж місця на кухні цілком достатньо, придивіться до мийок на дві чаші: прямокутні (такі як Cordoba, Leon, Samora) та у формі трапеції (Ibiza, Barcelona). Відзначимо, що прямокутні мийки найчастіше встановлюються впритул до однієї зі стін. Тоді як у формі трапеції – оптимальний вибір для тих випадків, коли на вашій кухні є вільний кут.

Компанія GRANADO пропонує найширший модельний ряд кухонних гранітних мийок в Україні

30 моделей мийок в 8 кольорах
Три лінійки продукції:
🔺Basic – демократичні ціни та 3 роки гарантії
🔺Real – стандарт і 5 років гарантії
🔺Automatico – мийка з сифоном автомат та 5 років гарантії
!!!Кожна мийка оснащена сифоном та кріпленнями
А також змішувачіші GRANADO, які ідеально доповнять гранітну мийку:
4 моделі (Elche, Oviedo, Tarrasa, Badalona) в 9 кольорах (8 в кольоровому виконанні + нержавійка)
А також врізні дозатори миючого засобу в 4 кольорах!
GRANADO – затишок починається з кухні!

У вас є місце в кутку кухні і хочеться використовувати його максимально ефективно?

Розглянемо на прикладі однієї з найпопулярніших моделей Granado Ibiza. Її розміри – 980x500x210 мм. На практиці це означає лише одне: скільки б не було посуду, вимити його стає набагато простіше. Тим більше, що мова тут йде не тільки про посуд – в мийках з двома чашами дуже зручно мити і тарілки з чашками, і овочі з фруктами. А якщо робити це одночасно, то можна заощадити чимало часу. Придивіться до двох чаш. Глибина основної становить 203 мм, додаткової – 178 мм. Цього більш ніж достатньо для комфортного миття посуду без розбризкування та потреб, пов’язаних з приготуванням страв. У додатковій чаші так само легко розморозити м’ясо, покласти в неї тендітні кришталеві келихи. А потім висушити їх на крилі. Ось що значить комфорт та затишок на домашній кухні!

Особливості догляду за гранітними мийками GRANADO:

▪️Категорично заборонено використовувати луги (каустичну соду, гідроксид натрію)
▪️Не використовувати хлоровмісні чистячі засоби, аміак (нашатирний спирт), сильні розчинники, кислоти та абразивні чистячі засоби побутового призначення, очишувачі, що містять мурашину кислоту (такі як “Крот”)
Видалення забруднень:
– Легкі забруднення: промити водою з миючим засобом для посуду (такі як “Gala”, “Fairy”)
– Вапняний наліт: почистити харчовою содою (гідрокарбонат натрію)
– Сильні забруднення: залити на пляму “Domestos” на 5хв, потерти, залишити ще на 5хв, змити. !!!Максимальна дія засобу на мийку не має перевищувати 10хв!!!

Антибактеріальний ефект GRANADO

Компанія GRANADO турбується про ваше здоров’я! Спеціальна технологія Nanogranite забезпечує антибактеріальний ефект на поверхні кухонної мийки. Завдяки Nanogranite бактерії, а з ними і неприємний запах, не затримуються на поверхні кухонних мийок GRANADO! Будьте здоровими разом з GRANADO!

Обираючи гранітну мийку, будьте обережні, так як “граніти” бувають різними.

Давайте розберемося в цьому питанні:
🔺Гелькоутні мийки (фарбовані) можуть складатися з гіпсу, подробленого пластику, навіть річкового піску, покриті фарбою “під граніт”. Якщо просто впустити кухоль чи тарілку, то на мийці одразу буде скол і видно внутрішню масу мийки, надзвичайно короткий термін використання такої мийки.
🔺Пластикові з покриттям граніту 1-2мм, така ж недовговічність як і у гелькоутних.
🔺Є виробники, які використовують смолу без захисту від ультрафіолету, такі мийки вигорають дуже швидко та втрачають свій колір.
🔺Багато виробників використовують смолу, що не призначена для виготовлення мийок  – через 2 роки вона починає розкришуватись і має специфічний запах при контакті з гарячою водою.
!!!Часто виробники не комплектують мийку кріпленнями та сифоном, або кладуть неповноцінний сифон-горловину.
Купуючи гранітні мийки GRANADO ви отримуєте міжнародний стандарт затверджений формулою: 80% гранітної крихти і 20% сполучних акрилових матеріалів. Це зроблено для того, щоб забезпечити гігієнічність, зносостійкість, термічну стійкість та довговічність. Мийки доповнюються повним комплектом для легкої установки та експлуатації (кріплення, повнокомплектний сифон та гарантія від виробника до 5 років)

Область прикрепленных файлов

Кілька порад щодо приймання товару на перевізнику:

  • Обов’язково перевірте комплектацію та цілісність товару!
  • Продавець не несе відповідальність за неякісне транспортування перевізником.
  • Весь товар компанії GRANADO застрахований, тому при підписанні документів ви даєте згоду, що товар, який ви отримали цілий та повнокомплектний.

Якщо ви виявили будь-які пошкодження товару вже вдома, після підписання декларації на перевізнику, претензії щодо пошкоджень товару не приймаються.

Ми можемо гарантувати цілісність товару лише при доставці нашим водієм та при самовивозі з шоу-румів GRANADO.

Мийка без крила.

Якщо Ви власник компактної кухні, розташованої в смарт-квартирі або ж в квартирі-студії, мийка без крила – ваш ідеальний варіант. Адже, таку мийку можна використовувати на кухнях будь-якого стилю – від класики до сучасного мінімалізму. Стильні чаші GRANADO підкреслять вийнятковість приміщення і додадуть йому унікального вигляду.
Мийки GRANADO без крила – це відмінний вибір для дизайнерських кухонь. Основна ідея такої кухонної мийки – те, що вона повинна займати якомога менше місця, залишаючись при цьому достатньо місткою для значного обсягу посуду. Серед продукції GRANADO представлені мийки без крила різних форм (кругла, квадрат, прямокутник), розмірів, моделей (Cadiz, Merida, Lerida, Vitoria, Ronda, Lugo), на дві чаші (Samora, Cordoba). Всі мийки виконані у 8 кольорах. Також зверніть увагу на формат установки, наприклад, модель GRANADO Under top монтується під стільницю і підійде тим, хто цінує справжній мінімалізм.

Granado Blanos: пять преимуществ новой гранитной мойки

Среди моек ТМ Granado появилась новинка, которая определенно станет хитом в сфере интерьерного дизайна кухни. Хотя бы потому, что ее классическая форма и разнообразие оттенков позволяет добиться идеального баланса в интерьере кухни. Особенно в той ее части, что используется гораздо чаще, чем кажется на первый взгляд.

Ведь что нужно от хорошей гранитной мойки? Первое – это удобство использования. Удобная и глубокая чаша новой мойки для кухни Granado Blanos привлекает объемом  – при максимально компактном исполнении размеры чаши составляют 347х440х205. Здесь поместиться много посуды и мыть ее будет удобно.

Вторая причина купить новую мойку – просторное сушильное крыло с канавками для стока воды обратно в чашу. Широкое крыло помогает оставить в стороне помытую посуду, не загромождая окружающее пространство.

Новая  мойка предлагается во всех популярных оттенках – включая модный Grafito, классический White и очень симпатичный цвет Marron. Палитра оттенков включает в себя восемь вариаций. Что делает мойку превосходным выбором для кухни, выполненной в любом стиле. И это третья значимая причина выбрать мойку Granado Blanos. Кроме того, установить ее можно любой удобной стороной, а качественный сифон в комплекте поставки избавляет от необходимости покупать его отдельно.

Эта мойка из наногранита обладает всеми полезными качествами продукции ТМ Granado – ее поверхность легко отмывается, на ней не задерживаются бактерии. Строгий контроль качества на производстве означает неизменно высокое качество и длительный срок службы мойки нового поколения.

Выбирая, чем бы заменить старую мойку, приглядитесь к новинке. С Granado Blanos самое нелюбимое дело на кухне становится гораздо интереснее.

Новый офис и шоурум Granado во Львове

Открытие нового офиса нашей компании во Львове очень важно для нас. Это еще один способ изучить, что ищут и покупают клиенты. И предложить им большой выбор моек для кухни – во всей цветовой гамме и ассортименте TM Granado.

Тем более, что офис по адресу проспект Черновола 45А, 6 корпус был обустроен с большим вниманием к деталям. Мойки здесь размещены на специальных демонстрационных стендах, чтобы их дизайн, форму и стиль можно было оценить вживую.

Также в нашем офисе есть возможность увидеть, как именно мойка из гранита выглядит непосредственно в столешнице, в сочетании с современным смесителем.

Мы подготовили ответы на самые распространенные вопросы, приготовили различные варианты установки изделия  – в зависимости от того, какой вы видите свою новую квартиру или большой загородный дом.

Все, что остается сделать – заглянуть в наш новый офис и шоурум во Львове, выпить чашечку кофе и выбрать одну из отличных моек TM Granado

Добро пожаловать!

Leroy Merlin и мойки TM Granado: наша продукция в крупной сети строительных гипермаркетов

Компания Leroy Merlin работает согласно строгим внутренним стандартам. Они содержат множество правил и ограничений относительно того, какая продукция может стать частью ассортимента крупной торговой сети строительных супермаркетов. Мы рады сообщить вам, что продукция ТМ Granado прошла этот строгий отбор. Это значит, что наши гранитные мойки можно купить во всех гипермаркетах «Леруа Мерлен» в Украине.

Строительные гипермаркеты Leroy Merlin предлагают широкий выбор товаров для ремонта дома или квартиры, стильные предметы интерьера, строительные материалы, инструменты, электротехнику и многое, многое другое. Все это можно приобрести в 464 магазинах сети, в 15 странах мира. Ассортимент бренда насчитывает 45000 позиций!

Кроме того, заказать все необходимое так же легко и на официальном сайте. Вот, например, отличный выбор моек для кухни: https://www.leroymerlin.ua/f/Myiky_kukhonni.4127492a-4f10-49f4-b73e-dcf84893f36f. В частности, по этой ссылке можно выбрать и приобрести мойку из гранита TM Granado.