Новини

Не забудьте про сифон: як мийку купити укомплетованою

Врізна мийка – не щоденна покупка. Тому не всі уявляють, що саме знадобиться, щоб користуватися водою на кухні. Однією лише мийкою тут не обійдешся: потрібно буде придбати змішувач, можливо – дозатор для миючих засобів, а також – сифон.

Ми хочемо, щоб вам із нами було зручно. Тож потурбувалися про те, щоб кожна мийка кухонна від GRANADO була оснащена сифоном. У подарунок від компанії ви отримуєте відповідний комплект, і якщо ваша мийка зі штучного каменю має дві чаші – будьте певні, що отримаєте подвійний сифон. В упакуванні передбачені всі складові запчастини: вам не потрібно буде щось шукати чи докуповувати. Достатньо просто скласти сифон – і можна ним користуватися. Вас бентежить слово “просто”? Щоб розвіяти ваші сумніви, ми відзняли детальні відеоінструкції.

Одинарний сифон збирається ось так: https://m.youtube.com/watch?v=UR52GLrs9JA

Сифон подвійний складаємо за такою схемою: https://m.youtube.com/watch?v=vaX9KxItqJk

Якщо ваша мийка на кухню буде розташована поруч із посудомийкою, або ж ви розмістите там пральну машину – у сифонах передбачене спеціальне підключення.

Нам важливо, щоб кожна мийка гранітна з нашим іменем була високої якості. Тому для продукції GRANADO ми обрали сифони виробництва Туреччини.

Запрошуємо вас обрати свою мийку із сифоном у нашому шоурумі, фірмовому магазині чи прямо на цьому сайті. Якщо придбаєте повний комплект зі змішувачем – обіцяємо знижку. Доставка – за наш рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.