Новини

Врізна мийка і дозатор: нові кольори тандему

Мийка зі штучного каменю переважно асоціюється з вишуканим дизайном. Зазвичай таку мийку купити хочуть люди, яким важлива естетика, і вже потім вони дізнаються про практичні переваги. Якщо ви також прагнете створити ідеальний інтер’єр – пропонуємо довершити його дозатором для миючого засобу.

Навіщо акцентувати на таких дрібницях? По-перше, саме з деталей складається повна картина. По-друге, дозатори від GRANADO якраз не переносять всю увагу на себе. Атмосферу створює мийка гранітна, а дозатор лише ненав’язливо її доповнює. Адже на поверхні лишається тільки функціональна його частина, тоді як ємність на 250 мл засобу розташована під стільницею.

Ви можете обрати дозатор саме в тому тоні, що й ваша мийка на кухню. Тепер є більше відтінків на вибір! Крім тих варіантів, які були у нашому асортименті (Black Shine, Grafito і Terra), ми додали ще Gris, Avena та White. Ви можете бути впевнені, що мийка кухонна, змішувач і дозатор GRANADO будуть ідентичних кольорів. Якщо ж ви придбали мийку іншого кольору або хочете зробити візуальний акцент – пропонуємо універсальний варіант Inox.

Ми потурбувалися про те, щоб вам було комфортно на кухні. Тому вдосконалили механізм дозатора. Злегка його натиснувши, ви отримаєте потрібну кількість мила чи рідини для миття посуду.

Замовляйте дозатор разом з мийкою онлайн, купуйте у шоурумі чи фірмовому магазині GRANADO. І отримуйте знижку, придбавши мийку, змішувач та дозатор комплектом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.