Новини

Мийка на кухню у безпечному магазині: чому ми вакциновані?

Мийку купити офлайн – це вже виклик у період пандемії. Ми цінуємо кожного клієнта і турбуємося про вас, тому всі співробітники фірмового магазину та шоуруму GRANADO вакциновані від COVID-19.

Чим конкретно мотивоване таке рішення?

1️ Ми переконані, що мийка гранітна – це в першу чергу якість. Якість, створена завдяки науковим інноваціям. Точно так само ми довіряємо науковцям, коли йдеться про вихід із кризи, спричиненої ковідом. Якщо для повернення до нормального життя потрібно кілька доз вакцини – ми просто записуємося на щеплення.

2️ Співробітники GRANADO завжди виконують свою роботу на 100%. Погане самопочуття не дає такої можливості, не кажучи вже про хворобу і можливі тяжкі її наслідки. Тож для того, щоб ви отримали висококласний сервіс, і мийка зі штучного каменю слугувала вам у радість – ми вакцинувалися.

3️ Коли вам потрібна врізна мийка – ви йдете в магазин саме за нею. Додатково ми можемо запропонувати змішувач і дозатор для миючого засобу. Небезпечна хвороба точно не входить у цей комплект. І ви можете бути впевнені, що у шоурумі та фірмовому магазині GRANADO не наражаєте себе на зайву небезпеку. Звісно, захисні маски, дезінфекція та провітрювання також нам у цьому допомагають.

4️ Відповідальний бізнес – це коли важливий не тільки свій добробут. Тому питання колективного імунітету хвилює нас не менше, ніж ситуація у наших закладах. І ми знаємо, що робимо не просто щеплення, а свій внесок у формування безпечного середовища для всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.