Новини

Секрети виробництва

GRANADO – перший виробник гранітних мийок в Україні. Саме ми у 2014 році розпочали виробляти мийки з граніту у нашій країні, а не привозити їх з-за кордону, як було до цього.

Гарантійне обслуговування? Легко! Адже GRANADO відповідає за кожен крок – від ідеї дизайну до готового виробу на вашій кухні. Ніколи не задумувалися, що ж відбувається “до”? Трішки зазирнемо за лаштунки.

✔️ Високотехнологічне виробництво ми організовуємо за європейськими стандартами: наші фахівці постійно вивчають досвід закордонних колег.

✔️ Усі процеси максимально автоматизовані, тож ми забезпечуємо безперебійне постачання мийок із каменю в обсягах, які вам потрібні. Наша сучасна машина для лиття дозволяє виготовити 500 мийок за добу.

✔️ Вакуумне обладнання дає нам можливість робити матеріал щільнішим і уникати появи повітряних бульбашок, які можуть впливати на стійкість і надійність мийки.

✔️ Довготривале запікання мийок у камері з постійною температурою забезпечує належну міцність продукції GRANADO.

✔️Фрезерні верстати надають виробам чітких форм, завдяки чому ви можете обирати найвитонченіші моделі мийок.

Усі ці роки ми постійно вдосконалюємося, щоб наша продукція була беззаперечно якісною і відповідала сучасним трендам. Хочете переконатися? Запрошуємо побачити весь наш асортимент у шоурумі GRANADO. Або просто зараз обрати свою ідеальну мийку онлайн. До речі, на комплекти діють знижки, а доставка – за наш рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.