Новини

GRANADO – поруч. Не обов’язково їхати до Києва ;)

Регіональні менеджери нашої компанії є по всій Україні, тож співпрацювати з GRANADO зручно, оперативно й економічно вигідно. Якщо ви виготовляєте меблі, продаєте сантехніку чи надаєте дизайнерські послуги – ви можете отримати всю інформацію і “пощупати” матеріали власноруч, не відвідуючи наш офіс у столиці. Ви уникнете зайвих затрат часу і ресурсів, але попри це не втратите у якості.

Звертайтеся до менеджерів GRANADO у Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Черкаській, Харківській, Чернігівській, Київській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Наші регіональні менеджери готові надати вам індивідуальну підтримку, щоб ви особисто переконалися в якості продукції GRANADO, перш ніж використовувати її у своїй роботі.

Ознайомтеся зі зразками наших виробів та отримайте безкоштовні POS-матеріали (не тільки рекламні буклети, а й планшети зі взірцями матеріалів). Також ми надаємо наші виставкові стенди, щоб ваші клієнти могли скласти своє враження про гранітні мийки GRANADO.

Доставка безкоштовна по всій Україні.

Як знайти менеджера у своєму регіоні? Телефонуйте: 0 800 33 45 18 (дзвінки безкоштовні для всіх мобільних операторів). Ми сконтактуємо вас із вашим персональним консультантом.

GRANADO – бізнес, де всі у виграші. Ласкаво просимо до співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.