Новини

Рестайлінг GRANADO: Cordoba, Avila, Merida, Lerida

Представляємо удосконалені кухонні мийки з каменю GRANADO Cordoba, Avila, Merida та Lerida. Змінюватися – значить мати сміливість ставати кращими. Тож ми, рухаючись у темпі динамічного світу, провели рестайлінг цих моделей.

Чому? Тому що правило GRANADO – виробляти найкраще, а не посереднє. Раніше ці моделі були актуальними, сьогодні ж вони не відповідали б вимогам часу. Більше того, нам важлива думка кожного з вас, і ми враховуємо клієнтський досвід у своїй роботі.

Мийка гранітна може гарно доповнити інтер’єр будь-якого стилю, залежно від свого дизайну. Але сама вона повинна виглядати довершено. Тож наші фахівці осучаснили ці кухонні мийки, адаптувавши їх до провідних дизайнерських віянь. Чіткіші лінії, функціональні рішення, де кожен вигин має своє призначення.

Щоб купити мийку на кухню, ви маєте бути впевнені у її практичності. Тому ми позбулися зайвих заглиблень і виступів (як, наприклад, у моделях Avila та Cordoba), змінили пропорції і нахили (Merida і Lerida) та оптимізували дизайн (що зрештою знижує вартість виробу). Кожна врізна мийка тепер має плавніший силует і активно використовувану площу.

Як і раніше, усі ці моделі доступні у 8 кольорах: Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra і White. Як і раніше, ви можете підібрати змішувач тон у тон. Якщо вирішите мийку і змішувач купити разом – радо надамо вам знижку. Доповнити комплект пропонуємо дозатором для миючих засобів GRANADO.

Запрошуємо побачити весь наш оновлений асортимент у шоурумі GRANADO. Або ж залюбки проконсультуємо для оперативної покупки онлайн.

Кожна мийка на кухню GRANADO має необхідні висновки санітарно-епідеміологічної служби України та відповідає усім нормам якості.

Схожі пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.