Новини

Basic, Real, Automatico – все про серії мийок GRANADO

Асортимент мийок GRANADO – найбільший в Україні з-поміж виробників гранітних мийок. То чим же вони відрізняються?

Основна продукція нашої компанії – кухонні мийки з каменю. У нашому каталозі ви можете знайти 31 модель, і кожна врізна мийка має свої особливості. Геометричні форми, розміри, місткість, декоративні елементи, кількість чаш, додаткові отвори, різновиди сифонів – усе це і не тільки відіграє суттєву роль і впливає на ваш вибір. Щоб зробити його виваженішим, і щоб ви могли купити мийку на кухню, не ускладнюючи собі життя, ми згрупували усі моделі у три серії GRANADO: Basic, Real та Automatico.

Універсальна серія Real містить найбільше позицій. З-поміж різноманіття моделей ви зможете обрати ту, яка ідеально пасуватиме вашому інтер’єру і буде вам комфортною. На кухонні мийки з цієї серії ми надаємо гарантію 5 років, щоб ви почувалися впевнено, обираючи наш бренд.

Якщо ж ви вважаєте зайвим переплачувати за додаткові місяці гарантії,  пропонуємо звернути увагу на серію Basic. Мийка на кухню з цієї серії прослужить вам так само довго і надійно, а GRANADO забезпечить гарантійне обслуговування упродовж 3 років.

Серія Automatico – це моделі мийок GRANADO, укомплектовані сифоном з автоматичним клапаном і з двома готовими отворами (для ручки клапана та змішувача). Вам не потрібно буде бруднити руки, щоб злити воду із засміченої мийки: сіточка на зливному отворі піднімається спеціальним важелем. На мийки з цієї серії ми також надаємо 5-річну гарантію.

Якщо ваша омріяна мийка гранітна – це не значить, що ви повинні обмежувати себе у кольорі. Кожна модель із усіх трьох серій GRANADO виконана у 8 кольорах. Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra, White – відтінки, доступні у кожному дизайні. Змішувач купити можна у тому ж тоні: в нашому асортименті ви підберете ідеальний комплект. Доповнити ансамбль можна дозатором для миючих засобів від GRANADO. Купуючи мийку разом зі змішувачем, ви отримаєте знижку.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми гарантуємо однаково високу якість усіх своїх виробів, незалежно від серії та моделі. Тож на вартість впливають винятково додаткові послуги та комплектація. І безумовно, кухонні мийки GRANADO мають необхідні висновки санітарно-епідеміологічної служби України та відповідають усім нормам якості.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.