Новини

Зі знаком СЕ: мийки GRANADO отримали сертифікацію ЄС

Європейська якість гранітних мийок доступна в Україні. І ні, ми не про імпорт. Відтепер кварцові мийки на кухню та умивальники GRANADO мають маркування СЕ! Що змінилося?

Скажемо відверто, з нашою продукцією та процесом виробництва не змінилося нічого. Адже висококласна якість і безпечність завжди були пріоритетами GRANADO. Просто тепер ці стандарти отримали незалежну оцінку і підтверджені сертифікатом СЕ.

Маркування СЕ – це буквально «європейська відповідність» (з фр. Сonformite Еuropeen). Тобто товари, які мають такий знак, відповідають вимогам директив Нового і Глобального підходів Європейського Союзу. У визначених категоріях тільки продукція з таким знаком може потрапити на європейський ринок. До прикладу, мийка зі штучного каменю без цього маркування не може вважатися безпечною у країнах ЄС, оскільки не пройшла необхідного контролю.

У GRANADO відбулася комплексна перевірка виробництва, за результатами якої ми й отримали сертифікацію СЕ. Комісія оцінила наші виробничі потужності, умови праці, технологічні процеси, відбір сировини та контроль якості, а також – зразки готової продукції. Висновки свідчать, що ми відповідаємо вимогам Європейського Союзу за такими ключовими показниками:

✅ Екологічність. Кварцові мийки GRANADO виготовляються без шкоди для навколишнього середовища. І довговічне їх використання теж допомагає дбати про довкілля.

✅ Турбота про здоров’я. Використання сертифікованої сировини надає нам упевненості, що матеріал не токсичний. Високотехнологічне обладнання забезпечує рівномірне прогрівання кварциту, щоб не лише надати йому міцності, а й позбутися усіх «зайвих» речовин. Мийки GRANADO безпечні для щоденного користування вдома, у тому числі – для роботи з харчовим продуктами.

✅ Безпека праці. На кожному етапі виготовлення продукції GRANADO ми створили належні умови роботи. І щодня дбаємо про життя і здоровʼя нашої команди.

GRANADO – це українське виробництво, яке відповідає найвищим світовим стандартам. Ми демонструємо міжнародній спільноті, що український бізнес – відповідальний, навіть в умовах війни. І розвиваємо вітчизняну економіку.

Зробіть і свій внесок – просто зараз замовляйте мийку на кухню чи умивальник у ванну кімнату. Або ж завітайте до шоуруму GRANADO у Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.