Новини

Гарантія 8 років на мийки GRANADO: кому передбачена та як отримати

Як перевірити якість гранітної мийки ще до купівлі? Почитати відгуки, дізнатися про репутацію продавця, з’ясувати щодо сертифікатів якості і подивитися на термін гарантії. Адже що довше виробник готовий обслуговувати гарантійні випадки – то більше він впевнений у своїй продукції та у майбутньому свого бізнесу. Відтепер GRANADO збільшує термін гарантії для кварцових мийок до 8 років!

Кожна мийка щодня потрапляє під дію води, гарячих речовин, харчових кислот і миючих засобів. Звісно, таким і є її призначення. Та якщо мийка зі штучного каменю виконана з неякісного матеріалу або за недосконалою технологією – вона швидко втратить свій зовнішній вигляд, з’являться сколи та подряпини, і лишатиметься неприємний запах від токсичних складників.

Технологія Nanogranite – власна розробка GRANADO, яка дозволяє нам виготовляти мийки найвищого класу. Ретельно підібрані складники в оптимальному співвідношенні дають нам впевненість у безпечності сировини. Спеціальне обладнання рівномірно прогріває матеріал, що гарантує йому міцність і довговічність.

Гранітні мийки GRANADO витримують перепади температури від -20 до 250 градусів, а також стійкі до UV-променів. Однорідна текстура без пористості, ретельне фрезерування та антибактеріальні присадки у складі запобігають розвитку плісняви.

Усі ці та інші переваги кварцових мийок підтверджені сертифікатами якості та відгуками наших клієнтів. Тож ми сміливо збільшуємо термін дії гарантії! Відтепер гарантія на гранітні (кварцові) мийки GRANADO – 8 років!

Якщо ви придбали гранітну мийку на кухню після 01.05.2023 р, і в комплекті отримали попередній взірець гарантійного талона – не потрібно нічого замінювати чи додатково оформлювати. Гарантія на кварцові мийки GRANADO, придбані від травня, автоматично продовжується відповідно до нових умов.

Збережіть упакування та всі супровідні документи, і просто насолоджуйтеся користуванням мийкою GRANADO. Якщо раптом упродовж 8 років трапиться гарантійний випадок – ми забезпечимо сервіс за власний кошт.

І вже зараз даруємо доставку замовлення по Україні за наш рахунок. Зверніться до онлайн-консультанта, щоб підібрати комплект, або ж завітайте до нашого шоуруму в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.