Новини

5 причин, чому ваша мийка на кухню буде оснащена сифоном-автоматом

Мийка гранітна – це вибір людей, які дбають про якість і комфорт. Тож якщо на вашій кухні невдовзі з’явиться мийка зі штучного каменю – ділимося секретом, як ця покупка ще більше спростить ваше життя. Подбайте про те, щоб ваша врізна мийка була обладнана сифоном-автоматом. Це – сифон, який закривається і відкривається поворотом важеля, розміщеного у крилі мийки чи стільниці.

І ось 5 аргументів на користь такого рішення:

  1. Можна замочити посуд, не намочивши руки. Після завершення застілля або після зміни тарілок зазвичай не хочеться, щоб залишки їжі висохли. Але якщо ви поспішаєте і не маєте бажання мочити/бруднити руки – просто складіть посуд у мийку, поверніть ручку і наберіть воду. Ви займаєтеся справами, “вода працює”.
  2. Багатофункціональність. Ви набираєте воду, і чаша стає великою мискою. Прямо тут можна помити овочі та фрукти, охолодити надто гарячу страву чи (вибачте нам, кулінарні гуру!) швиденько розморозити м’ясо. І це все – легким рухом важеля.
  3. Економія води. Так, використовуючи набрану воду замість проточної, ви суттєво її економите. А отже, це фінансово вигідно та екологічно виправдано.
  4. Чисті руки. Якщо потрібно злити воду після брудних тарілок – вам не потрібно копирсатися у масній рідині. Достатньо повернути ручку і почекати.
  5. Захист шкіри. Занурювати руки у воду з посудом може бути не тільки неприємно, а й небезпечно, якщо вода гаряча. Через контакт із гарячою водою шкіра пошкоджується, а в гіршому випадку – можливі й опіки. І якщо для миття посуду ми все ж користуємося рукавичками, то для “секундної справи”, щоб просто дістати пробку з мийки, зазвичай нехтуємо ними. А сифон-автомат дозволяє зробити це легко і безпечно – просто покрутивши важіль.

Приємні новини: мийку купити можна одразу із сифоном-автоматом. Уся лінійка GRANADO Automatico – це моделі, які оснащені таким чудо-пристроєм. Але якщо вам сподобалася інша мийка кухонна із каталогу GRANADO – тільки скажіть, і ми встановимо сифон-автомат в обрану вами модель. А ще наші консультанти допоможуть підібрати змішувач у тому ж відтінку і зроблять знижку нак комплект.

Замовляйте у нашому шоурумі, онлайн або по телефону. Доставка по Україні – за наш рахунок.

Схожі пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.