Новини

Як підібрати змішувач

Гранітну мийку GRANADO ви вже підшукали (чи не так?), і тепер постало питання, як підібрати змішувач.

Для початку – визначтеся із загальними характеристиками. До прикладу, чи хотіли б ви ретро-змішувач із двома кранами, чи сучасний варіант із одним важелем? Зазначимо, що одноважільні змішувачі дозволяють не тільки легко контролювати температуру й інтенсивність потоку води, а й на 30% економніше її споживати.

Матеріал, з якого виготовлений змішувач, також грає важливу роль. Є недорогі силумінні, які, втім, прослужать вам недовго, та й не завжди безпечно. Під час експлуатації можуть виділяти шкідливі речовини у воду. Латунні – дорогі, і можуть забрати невиправдано велику частку бюджету. Змішувачі із нержавіючої сталі є найнадійнішим варіантом: вони безпечні, витривалі та не піддаються впливу води, і GRANADO пропонує такі за вигідною ціною.

Водночас, металевий блиск може не пасувати до вашого інтер’єру, а саме візуальна привабливість і гармонійний ансамбль із обраною мийкою – третій визначальний критерій. У такому випадку можна обрати змішувач із нержавіючої сталі з поверхневим напиленням порошкової фарби в тон гранітної мийки.

Щоб підкреслити стиль вашої кухні, обирайте своє ідеальне тріо із лінійки GRANADO: гранітна мийка, змішувач і дозатор для миючого засобу. Якщо ви налаштовані придбати найкраще – ви у правильному місці. На ринку сантехніки є безліч позицій, але підшукати відповідний відтінок складно чи й неможливо. Тоді як важільні змішувачі з нержавіючої сталі GRANADO можна підібрати саме у кольорі мийки: Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra та White. Або ж зупинитися на універсальному варіанті – Inox.

Асортимент змішувачів та мийок GRANADO дозволяє скомпонувати комплект вашої мрії, у якому кожна лінія і кожен вигин будуть продовжувати досконалість вашого простору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.