Поради

Мийка на кухню і змішувач до мийки. Спростіть собі життя

Перечитати відгуки, порівняти характеристики, продумати інтер’єр і обрати дизайн, визначитися з кольором, довіритися виробнику, нарешті цю ідеальну мийку купити, а тоді все починати заново зі змішувачем? Не треба так! Змішувач можна придбати у комлекті з мийкою. І ось 6 аргументів на користь такого варіанту.

  1. Колір. Найперше і найелементарніше, що ви будете враховувати при виборі змішувача – чи підійде він до мийки по забарвленню. Мийка гранітна може мати чимало відтінків (у нашому асортименті їх є вісім), а підібрати змішувач тон у тон може бути дуже складно. Та якщо замовляти комплект у GRANADO – ви будете впевнені в тому, що колір змішувача і мийки буде ідентичний.
  2. Дизайн. Якщо вже “зустрічати по одягу” – то змішувач треба підібрати ще й у відповідному стилі, щоб він гармонійно доповнював модель мийки і дизайн вашої кухні. Консультанти, яким знайома ваша врізна мийка, не потребуватимуть додаткових пояснень і зможуть запропонувати вам найдоречніші варіанти з нашої колекції. А якщо забажаєте – підберуть ще й дозатор для миючих засобів.
  3. Обслуговування. Щоб розмістити змішувач у певній точці мийки, ми безкоштовно зробимо отвір у вказаному вами місці. Купуючи комплект, ви зразу можете “приміряти”, де і як вам буде зручніше користуватися змішувачем.
  4. Рекомендації. Якщо ви вивчали відгуки наших клієнтів перед покупкою, вам не потрібно по другому колу дізнаватися про якість змішувачів. Наша репутація стосується всієї нашої продукції.
  5. Час. Купуючи товари в одному магазині, ви суттєво зменшуєте тривалість пошуку і кількість зусиль для вдалого вибору. Тим більше, GRANADO – це виробник, тож ви не витрачатимете час на комунікацію з посередниками.
  6. Гроші. Мийка зі штучного каменю і змішувач при покупці комплектом коштують менше. Ми зробимо знижку 10% на змішувач, який ви придбаєте разом із мийкою.

Погодьтеся, мийка кухонна – це тільки частина угоди. І щоб совість була чистою, а питання закритим – одразу потрібно підібрати змішувач. Ми залюбки допоможемо вам зробити це максимально просто та ефективно. Телефонуйте нам, робіть замовлення онлайн або ж завітайте до нашого шоуруму. У будь-якому разі, доставка по Україні – безкоштовна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.