Поради

Чого не переживе мийка зі штучного каменю?

Як і будь-яка якісна річ, мийка гранітна слугуватиме вам довго і надійно тільки за умови правильного догляду. Якщо надовго лишати в ній чайну заварку, вино чи свіжі ягоди – бруд в’їсться, і плями буде дедалі складніше виводити. Своєчасно вимита мийка кухонна буде тішити вас своїм бездоганним виглядом, наче новенька.

Та не варто вдаватися у крайнощі. Врізна мийка не потребує надзусиль і хімічної атаки, щоб бути чистою. Навіть у час пандемії і підвищених стандартів гігієни. І навіть якщо ви любите, щоб усе блистіло, двічі подумайте, чим саме ви хочете навести марафет.

Гранітна мийка на кухню буде не в захваті, до прикладу, від лужних засобів. Навіть не так: луги зіпсують вашу мийку. Як же не стати жертвою власної акуратності? За два простих кроки:

☝️Уважно прочийте інструкцію до сантехніки. У GRANADO мийку купити можна тільки з гарантійним талоном. І це – не тільки наші зобов’язання щодо якості продукції, а й інформація про догляд за мийкою.

✌️Уважно прочитайте етикетку засобу. Формати маркетів та онлайн-покупок дають можливість детально ознайомитися зі складом речовини. Якщо там написано “лужний засіб” – це табу. Навіть якщо це такі популярні й улюблені “кріт” або “санклін”. Лужний розчинник, харчова кислота, абразивна сполука – це все заборонені засоби.

Заборони – це зрозуміло, та чим же відчистити мийку, коли просто води недостатньо? Звичайною рідиною для посуду. І та ж харчова сода – чудовий варіант. Вона допоможе вам навести лад, а заодно – підтримати гігієнічну чистоту мийки. Просте рішення, яке допоможе вам не ускладнювати собі життя. І життя вашої мийки GRANADO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.