Поради

Газова варильна поверхня – на що звернути увагу?

Визначилися, що придбаєте газову плиту — і наче все вже вирішено? Та під час купівлі варильної поверхні виявляється, що вони бувають різні, і не тільки за дизайном. Що потрібно враховувати при виборі газової поверхні?

Газ-контроль. Функція, яка захистить від небезпечних наслідків випадкового витоку газу. Особливо важлива, якщо в домі є діти. Газ буде подаватися до конфорки тільки тоді, коли горітиме вогонь, якщо ж він погасне — подача газу припиниться. Переконайтеся, що обрана модель оснащена цією системою.

Електропідпал. Сірники чи запальничка на кухні не завадять, але подумайте, чи зручно вам щоразу запалювати ними газ? Якщо з міркувань пожежної безпеки, економії коштів або часу вам комфортніше користуватися п‘єзою — зверніть увагу, чи є вона в характеристиках газової поверхні.

Турбоконфорка. Така опція знадобиться вам, якщо ви часто готуєте великими порціями, і потрібно швидко та рівномірно нагрівати габаритний посуд. У цьому разі два ряди полум’я турбоконфорки будуть для вас значною перевагою. Наприклад, газові поверхні GRANADO GGH 61-114 Inox та GRANADO GGH 62-114 black glass часто обирають саме з такою метою.

Решітки. Тут варто оцінити два моменти — матеріал, з якого вони виготовлені, і форму. Найнадійнішими вважаються чавунні решітки — міцні, не слизькі, не деформуються, чудово витримують високі температури і велике навантаження.

Оцініть візуально сам «візерунок» решіток — чи розраховані вони на посуд різного розміру? Чи не «провалюватимуться» невеликі ємності, чи не перехилятимуться габаритні? Тут питання і зручності, і безпеки, і навіть особистого смаку. До прикладу, газові поверхні GRANADO GGH 61-114 Inox та GRANADO GGH 62-114 black glass схожі за своїми характеристиками, та дизайн решіток у них відрізняється.

Поверхня. Коли ми вже говоримо про дизайн — очевидно, що зовнішнє оформлення моделей теж відіграє роль при виборі. Зауважимо, що тут слід враховувати не тільки стилістичні рішення, а й матеріал (нержавійка/гартоване скло/емаль). Перші два варіанти менш чутливі до харчової кислоти та хімічних засобів для чищення. І, знову ж, вибір залежить від вашого інтер’єру та особистих уподобань.

Виробник. Якщо в описі варильної поверхні вас все влаштовує — лишилося перевірити, хто ж її виробляє та продає. Яка репутація у цих компаній, які відгуки? Наскільки можна вірити вказаним характеристикам? Чи якісні матеріали використані у виробництві, та чи не виникатиме нюансів після покупки?

Купуючи газові варильні поверхні у GRANADO, ви спілкуєтесь одразу з виробником. Ми впевнені у надійності своїх виробів, тож надаємо гарантію 2 роки на наші газові поверхні. Переглянути, обрати й замовити бажану модель можна одразу у нас на сайті або ж у шоурумі GRANADO.

Схожі пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.