Поради

Небезпечна кухня: дешеві гранітні мийки – токсичні

Купити мийку, щоб нашкодити здоров’ю? Навряд чи хтось переслідує таку ціль, адже само собою зрозуміло, що мийка на кухню має бути безпечною. Та, на жаль, це не завжди так. І покупці навіть не здогадуються, що отруюють себе. Нас це не влаштовує, тож запрошуємо розібратися, що й до чого.

Склад

Мийка зі штучного каменю виготовляється із суміші, основу якої становить кварцит. У дешевих виробах матеріал може містити велику кількість агресивних отруйних смол, які небезпечні для здоров’я сім’ї. Вони провокують алергії, хвороби дихальних шляхів і не тільки. Деякі токсичні речовини навіть відчутні на запах.

GRANADO використовує німецький кварцит. Це світовий лідер із виготовлення найбільш безпечного для здоров’я кварциту, що визнаний найкращим на міжнародному ринку.

Із менш сумного, але малоприємного – мийки з неякісної сировини можуть біліти від гарячої води. І неправильна пропорція складників негативно впливає на міцність і довговічність мийок.

Ми дотримуємося чіткого співвідношення елементів у матеріалі, що відповідає найвищим стандартам. Важливими складниками  у наших мийках є також антибактеріальні присадки, якими часто нехтують недобросовісні виробники. Натомість їх застосування захищає матеріал від поширення плісняви.

Технологія

При неналежному вигріванні сировини отруйні речовини не випаровуються зі смол. Тож у майбутньому така кухонна мийка буде буквально шкідливою для власників.

Термічна піч із рівномірним розподілом тепла, яку використовує GRANADO на цьому етапі, забезпечує збалансоване вигрівання матеріалу. Це дозволяє позбутися шкідливих речовин та отримати повністю безпечний продукт – що й підтверджує наш сертифікат якості.

Обробка

Навіть мийка, виготовлена із хорошого кварциту, не гарантує повноцінного задоволення від її використання. Адже необроблена поверхня все одно схильна накопичувати бруд і мікроби. Між мийкою та шафкою лишається непомітний простір, куди затікає вода, і згодом з’являється пліснява. Та й меблі псуються від постійного контакту з вологою.

Щоб цього уникнути, ми використовуємо сучасні фрезерувальні станки. Ідеально відфрезероване посадочне місце кухонної мийки – це не тільки досконалий вигляд, а й запорука чистоти та гігієнічності.

В інтернеті складно оцінити якість мийки – тут зручно придивитися модель і характеристики. Та якщо вивчити питання глибше, стає очевидно, що собівартість якісного продукту не може бути низькою. Безпечний кварцит, правильне співвідношення складників, рівномірне вигрівання та ретельне фрезерування – це програма мінімум, яка не може коштувати дешево.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.