Новини

Надійна мийка на кухню. Гарантії? 7 років!

Наскільки надійною може бути мийка гранітна? Єдиний критерій, який ви можете оцінити ще до покупки, – це термін дії гарантії від виробника. З новою серією Largo ми піднімаємо планку на ринку. Адже кожна врізна мийка із цієї лінійки має гарантійний період 7 років!

GRANADO Largo – це серія уже знайомих вам моделей. Але змінилася не тільки цифра в гарантійному талоні, а й технологія виробництва. Ми вдосконалили свою формулу ідеальної продукції, тож сміливо беремо на себе таку відповідальність. Відтепер мийки Lugo, Marbella, Madrid, Linares, Almeria, Mora, Under Top, Under Top Max, Lerida, Ibiza та Cordoba ще міцніші, більш стійкі та витривалі.

Звісно, мийка кухонна – це не тільки надійність. Ми знаємо, наскільки важливий візуальний аспект при виборі таких речей. Тож у серії Largo зібрані моделі найрізноманітніших дизайнів – круглі, овальні, прямокутні і незвичайної гострокутної форми. І, як завжди, ви можете обирати один із восьми кольорів нашої продукції –  Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra та White. Якщо захочете мийку купити зі змішувачем, ми залюбки підберемо вам комплект в обраному відтінку. І зробимо на нього знижку ?

Щодо практичності – у серії GRANADO Largo ви можете обрати саме такий варіант мийки, який буде оптимальним для вашої кухні. Мінімалістична й акуратна, велика з широким крилом для сушіння посуду, на одну чи дві чаші – усі варіанти представлені у цій лінійці. Якщо вам потрібна мийка зі штучного каменю, яка монтується під стільницю, – моделі Under Top і Under Top Max також потрапили у колекцію Largo.

Багатослів’я тут буде зайвим. Усе, що ми можемо сказати про покращену технологію виробництва GRANADO, вписане у ваш гарантійний талон. Ми впевнені у якості своєї продукції. Переконайтеся і ви. Замовляйте онлайн, по телефону або у нашому шоурумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.