Новини

Мийка гранітна: куди монтувати змішувач, ручку сифона і дозатор?

Мийка зі штучного каменю – це суцільна радість, але у цій суцільності мають бути отвори 😉 Щоб розмістити кран, важіль сифона та сучасний дозатор для миючих засобів, потрібно просвердлити міцний матеріал. Чи не потрібно? Пропонуємо розібратися.

Кожна мийка на кухню із серії GRANADO Automatico уже має два готові отвори. Один підлаштований під змішувач, інший розрахований на ручку автоматичного сифона. Тож якщо ви обираєте наші мийки із сифоном-автоматом, можете бути певні, що вони повністю готові до монтажу.

Також за замовчуванням отвори мають мийки Vitoria, Lugo, Ronda, Cadiz, Ibiza та Cordoba.

Інші ж моделі можна розташувати у стільниці по-різному, залежно від ваших уподобань. І якщо, скажімо, вам зручно, щоб змішувач був ліворуч – немає сенсу робити отвір справа. Тому ми подбали, щоб кожна така врізна мийка мала насічки, які потрібно досверлити коронками з алмазним напиленням. Якщо полюбляєте майструвати – щоб зробити все власноруч, відповідні коронки можете придбати у нас (чи у будівельних магазинах). Звучить складно? Під крилом мийки є наліпка з детальною інструкцією, а на YouTube – покрокове відео: https://youtu.be/7GNd-6MzjrE

Вам потрібне готове рішення? Ми безкоштовно зробимо отвір під змішувач після оформлення покупки. До речі, якщо ви хочете мийку купити разом зі змішувачем і дозатором GRANADO – наші фахівці безоплатно підготують у мийці додатковий отвір, і ще й зроблять знижку на комплект.

Якщо для облаштування комфортного простору вам потрібно, щоб мийка кухонна передбачала ще якісь отвори – маємо у продажі коронки різних розмірів. Просто зверніться до консультанта, щоб придбати необхідну деталь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.