Новини

ТОП-4 найбільші чаші GRANADO

Мийка кухонна з найбільшою чашею: підбірка від GRANADO

Вам потрібна не просто мийка на кухню, а велика і зручна чаша з просторою робочою поверхнею? Ми підготували для вас перелік ТОП-моделей GRANADO розміру чаші XXL 😉 Саме ці мийки наші дизайнери розробили для того, щоб ви навіть не задумувалися над тим, чи вистачить у чаші місця. На габаритний посуд – вистачить! На всі тарілки – цілком! І навіть на кілограми овочів для консервації, якщо раптом ви таке практикуєте. З чого ж вибираємо? Давайте знайомитись.

  1. Модель Alicante. Ця мийка зі штучного каменю – справжня знахідка для любителів практичної лаконічності. Нічого зайвого, тільки простір. Простір, якого достатньо, щоб помістити весь свій посуд у чашу, а потім – розкласти його сушитися на крилі. Чіткі лінії, сміливі штрихи надають цій моделі привабливого вигляду і дозволяють поєднувати її з різними елементами декору. Розміри мийки, мм: 780х495х200. Ширина крила (сушарки): 330 мм.
  2. Модель Almeria. Візуальне рішення наче підкреслює, що ця мийка гранітна – глибока й широка чаша ніби вирізана у великій брилі каменю. Попри це, завдяки акуратним лініям в оформленні, мийка не виглядає грубою. Геометричні акценти доповнюють картину впорядкованого простору, де все має своє місце. Almeria стане оптимальним вибором, якщо вам потрібно максимально ефективно використати робочу зону.Крім місткої чаші, ми передбачили у цій моделі панель для підручних засобів та широку сушарку. Тож губки для посуду, рідина для миття і всі інші дрібнички не заважатимуть сушити тарілки чи працювати на робочому крилі. На цій панелі можна також розмістити змішувач, дозатор чи кнопку подрібнювача, адже на ній передбачені 5 насічок. І, як і завжди, 2 насічки розташовані для зручності на основному крилі. Розміри мийки,мм: 775х490х197. Ширина крила (сушарки): 270 мм.
  3. Модель Linaresце врізна мийка, яка акуратно впишеться у простір  вашої кухні, і її об’ємна чаша не буде перебирати на себе акцент. Велика, глибока мийка дозволить вам комфортно мити габаритний посуд. А лаконічний дизайн гармонійно доповнить ваш інтер’єр. Разом із тим, у мийці Linares передбачене достатньо широке крило, щоб вам було зручно розмістити посуд, із яким ви працюєте. Ключове – ви зможете безперешкодно користуватися всіма перевагами місткої чаші. Розміри мийки, мм: 675х495х200. Ширина крила (сушарки): 230 мм.
  4. Модель Moraце просто мегамийка (найбільша серед наших моделей з однією чашею). Якщо вам потрібна містка мийка, яка одночасно буде і робочою зоною, і сушаркою – це точно ваш варіант. Велику чашу ми доповнили величезним крилом. Якщо ви любите готувати, щоб під рукою була вода – зможете використовувати крило як повноцінну робочу зону, достатньо тільки взяти улюблену дошку для нарізання. І навіть після великого застілля ви без проблем перемиєте і розмістите тут весь посуд. Динамічні лінії в оформленні вдало обігрують простір сушарки, не розділяючи її на зони, а додаючи лише візуальні акценти. Розміри мийки, мм: 952x497x213. Ширина крила (сушарки): 477мм.

Яку б із цих мийок ви не обрали, ви зможете з легкістю помити там улюблену 10-літрову каструлю чи деко після своїх кулінарних подвигів. А великий вибір кольорів дозволить підібрати ідеальний варіант для вашого інтер’єру. У палітрі GRANADO – 8 кольорів: Avena, Black shine, Grafito, Gris, Ivory, Marron, Terra і White.

Між іншим, якщо ви плануєте будь-яку нашу мийку купити одразу зі змішувачем – з радістю зробимо вам знижку. Ми допоможемо вам підібрати змішувач тон у тон із мийкою GRANADO, а якщо потрібно – підшукаємо і дозатор для миючих засобів у комплект.

Обирайте свою мийку GRANADO у шоурумі (якщо любите побачити все на власні очі і відчути на власні руки) або онлайн (якщо віддаєте перевагу дистанційному обслуговуванню). Ми на зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.