GRANADO Villena – містка мийка з нержавійки, яка стильно доповнить ваш інтер’єр

GRANADO Villena – містка мийка з нержавійки, яка стильно доповнить ваш інтер’єр. Дизайн цієї моделі – сучасний та універсальний, з акцентом на стриманій геометрії та ефективному використанні площі.

Розміри мийки – 580х500х220 мм, тож ця глибока чаша задовольнить потреби великої сім’ї чи пристрасних кулінарів.

Шумопоглинаюче покриття GRANADO Villena змінює застаріле уявлення про брязкіт води по нержавійці, а щільна сталь S304 не вібрує та не деформується.

Матеріал – стійкий до корозії та впливу хімічних речовин. Тож мийка, легка у догляді, роками лишатиметься незмінною. Нержавіюча сталь завдяки відсутності пор на поверхні зберігатиме гігієнічну чистоту.

Жаростійкість 1450°C дозволяє не перейматися температурою посуду, який ви ставите у мийку.

І додатково для вашого спокою — гарантія на мийку від 2 до 5 років, в залежності від типу сталі (S201 та S304).

У Villena ми вже підготували отвір для змішувача. Разом із мийкою ви отримаєте повнокомплектний сифон Nova Plast.

Функціональне рішення для вашої кухні – електрична духова шафа GRANADO GEO 61-0200 Inox

Створена для прихильників лаконічності та практичності, ця модель допоможе вам швидко опанувати майстерність запікання. Ручки з інтуїтивно зрозумілим принципом дають можливість скомбінувати оптимальне співвідношення температури та тривалості приготування для кожної з шести програм. Режими грилю та конвекції дозволяють експериментувати і легко створювати кулінарні шедеври.

Для додаткової зручності та безпеки духовка оснащена механічним таймером.

Також у комплекті є деко та решітка для приготування страв.

Дверцята з двома стеклами, обрамлені панеллю з нержавійки, — універсальний тандем GRANADO GEO 61-0200 Inox для інтер’єрів різних стилів.

На цю модель 2 роки діє гарантія.

Газова поверхня GRANADO GGH 62-104 Black glass

Варильна поверхня GRANADO GGH 62-104 Black glass створена з особливою любов’ю до кулінарії. Модель для тих, хто хоче готувати просто, смачно і красиво.

Естетика чорного скла доповнена оригінальними чавунними решітками. Осучаснена класика стильно доповнить ваш інтер‘єр.

Готуючи одночасно кілька страв, ви легко розташуєте на газовій поверхні посуд різних габаритів.

Система газ-контролю потурбується про вашу безпеку, а електропідпал – про додатковий комфорт.

Отримайте 2 роки гарантії на свою GRANADO GGH 62-104 Black glass.

GRANADO Monfero – мийка із нержавіючої сталі у сучасному дизайні.

GRANADO Monfero – мийка із нержавіючої сталі у сучасному дизайні. Масивна, але не громіздка (780х500х200 мм), вона не займатиме простір, а дозволить активно його використовувати.

Крило шириною 382 мм буде доречним, щоб сушити посуд або викладати вимиті овочі та фрукти. Monfero виготовлена із якісної сталі, поверхня якої не має пор, тож зберігає гігієнічну чистоту і безпечна для продуктів.

Мити її можна звичними для вас засобами — нержавійка стійка до впливу води та хімічних речовин. Матеріал витримує температуру до  1450°C. Сталь S304 міцна і щільна, не буде деформуватися та лишатиметься незмінною. Тож ми впевнено даємо гарантію на цю модель 5 років. Щодо моделі S201, то гарантія на цю модель 2 роки.

Поверхня GRANADO Monfero покрита шумопоглинаючим шаром для вашого комфорту. Додатково ця модель оснащена повнокомплектним сифоном Nova Plast.

GRANADO Vera – сталева мийка, яка компактно поєднує чашу для миття посуду і крило для його сушіння.

GRANADO Vera – сталева мийка, яка компактно поєднує чашу для миття посуду і крило для його сушіння. Бонусом пропонуємо повнокомплектний сифон Nova Plast.

Чаша 307*450*200 мм розрахована, щоб забезпечити ваші домашні потреби. До того ж під рукою – додатковий простір шириною 285 мм, де зручно розмістити посуд або продукти. Ви сміливо можете ставити сюди гарячі сковорідки завдяки жаростійкості матеріалу 1450°C.

Нержавіюча сталь стійка до впливу різних хімічних речовин, тож не має особливих застережень стосовно догляду. Виготовлена з якісного щільного металу, товщина якого дозволяє не перейматися деформацією чи іржавінням цієї кухонної мийки. Відсутність пор на поверхні сталі убезпечить GRANADO Vera від розмноження бактерій.

Спеціальний шумопоглинаючий шар подбає про зайві звуки від потоку води 👌

Гарантія на GRANADO Vera – від 2 до 5 років, в залежності від сталі з якої виготовлена.

GRANADO Pravia – стильна мийка на кухню для поціновувачів практичних рішень.

Лаконічний дизайн акцентує на місткості чаші. Розміри мийки (410х500х220 мм) розраховані на велику кількість посуду, так само зручно мити тут габаритні каструлі чи сковорідки. Дана модель представлена в двох видах сталі: S304 та S201.

Пательню можна ставити у чашу навіть гарячою — жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконана мийка, 1450°C.

Відсутність пор на поверхні сталі запобігає розмноженню бактерій. Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію мийки GRANADO Pravia.

Надійність та міцність — головні переваги нержавіючої сталі. Сталь S304, покращений варіант звичної нержавійки, містить 18% хрому та 10% нікелю, що надає матеріалу стійкості до впливу хімічних рідин. Товщина сталі дозволяє не боятися механічних пошкоджень.

На дану модель мийки діє гарантія від 2 до 5 років в залежності від сталі.

Купуючи GRANADO Pravia, ви отримаєте додатково повнокомплектний сифон Nova Plast. І ми вже подбали про готовий отвір для змішувача.

Мийка GRANADO Martos просто створена для любителів балансу.

Мийка GRANADO Martos просто створена для любителів балансу. Містка чаша 440*450*200 мм доповнена акуратним крилом шириною 312 мм. Плавні вигини, зберігаючи чіткість форм, створюють шарм сучасної естетики. До того ж такий дизайн допомагає легше зберігати чистоту мийки.

Гігієнічність GRANADO Martos зумовлена також самим матеріалом — нержавіюча сталь непориста, що запобігає розмноженню бактерій. І мити її можна улюленими засобами для чищення – нержавійка стійка до впливу хімічних речовин.

Поверхня цієї моделі має шумопоглинаючі властивості, і сама сталь — жаростійка (розрахована на температуру до 1450°C). Дана мийка представлена у двох видах сталі: S304 та S201. Рекомендуємо звернути особливу увагу на щільність металу S304, так як завдяки товщині листа і покращеному співвідношенню складників мийки із нього особливо міцні та не деформуються із часом.

Разом із GRANADO Martos ви отримаєте повнокомплектний сифон Nova Plast.

Повновбудована витяжка Palamos 603-700 – для чистого повітря на вашій кухні.

Витяжка створена для очищення повітря у побутових умовах. За допомогою кнопкового керування можна обрати один із трьох режимів, панель розміщена під нахилом, що підкреслює особливість дизайну.

Продуктивність 700 куб.м/год дозволяє цій витяжці впоратися з великою кількістю диму та насиченими запахами. Цього цілком достатньо, щоб зберегти свіжість і затишок у приміщенні 25 кв.м. При цьому рівень шуму (52 dbA) не створює зайвих незручностей.

Для комфортного готування страв витяжка оснащена підсвіткою LED-лампами. Зворотний клапан у цій моделі передбачений для того, щоб до вашої оселі не потрапляли сторонні запахи, дим і т.ін.

3-шаровий жировий фільтр надійно захищає двигун кухонної витяжки, тож GRANADO впевнено надає на ці витяжки гарантію 24 місяці.

Оберіть модель Palamos 603-700 у кольорі, який пасуватиме вашій кухні: Black, Inox або White.

GRANADO Galera S201 black – стильна мийка на кухню з нержавіючої сталі чорного кольору.

GRANADO Galera S201 black – стильна мийка на кухню з нержавіючої сталі чорного кольору.

Вишуканий глибокий відтінок ми надали сталі без фарбування. Вакуумне напилення PVD – це нанесення покриття на молекулярному рівні, тож колір мийки лишатиметься незмінним.

Нержавіюча сталь з PVD зберігає всі свої сильні сторони: жаростійкість 1450°C, стійкість до корозії та впливу хімічних речовин. Непориста поверхня захищає від розмноження бактерій, а додатковий спеціальний шар створює ефект шумоізоляції.

Кухонна мийка GRANADO Galera S201 black – глибока і містка. Розміри 500х500х220 мм дозволяють мити одночасно велику кількість посуду чи продуктів.

У цій моделі ми вже передбачили отвір для змішувача та повнокомплектний сифон Nova Plast.

Гарантія на GRANADO Galera S201 black – 2 роки.

Чим S304 відрізняється від іншої нержавійки?

Нержавіюча сталь – унікальний матеріал для кухонних приладів та начиння. Для чого ж обирати саме S304, чим вона «унікальніша»?

Можна мити фактично всім

Нержавійка може мати різне співвідношення складників. У сталі марки 304 високий вміст хрому (18%), завдяки якому матеріал не піддається впливу води, спиртів, розчинників, кислот та інших агресивних речовин.

…і мити легше

Поверхня нержавіючої сталі не має пор, тож у кухонну мийку GRANADO не в’їдається бруд, а бактерії – не розмножуються.

Блистітиме як новенька

Ця сталь легко полірується і довго зберігатиме дзеркальний блиск. Навіть подряпини на металі не перетворять S304 у гарбуз – при взаємодії з киснем матеріал знову покриється плівкою, яка захищатиме від іржі.

Сміливо ставте сковорідки

Завдяки значній кількості нікелю (10%) цей сплав стійкий до перепаду температур. При жаростійкості до 1450°С сталь S304 зберігає всі свої властивості навіть після швидкого охолодження.

Кидати посуд не треба, але можна

Еластичність цього матеріалу – понад 50%. І це означає, що сталь доволі стійка до ударів. До того ж товщина сталі S304 у мийках GRANADO дозволяє не боятися деформації металу.

Трішки дорожче=суттєво економніше

Мийка зі сталі S304 – це вигідна покупка. Вкладаючи кошти зараз, ви роками не будете повертатися до пошуку мийки – принаймні для цієї ж кухні. Довговічний надійний матеріал у якісному виробі дозволить вам просто насолоджуватися його перевагами.

Якщо з маркою сталі ви вже визначилися – запрошуємо обрати ідеальну модель мийки у каталозі GRANADO. Доставимо її вам безкоштовно у межах України.

Кошик чи килимок для кухонної мийки?

Аксесуар для сушіння посуду та продуктів на мийці зазвичай не входить у “пакет” при покупці житла чи під час ремонту, та стає незамінним у побуті. І тільки коли відчуваєш комфорт у таких дрібничках — приміщення стає домом.

Новинки в асортименті GRANADO – металеві кошик і килимок для мийки. Ці аксесуари призначені для тимчасового сушіння посуду, а також на них зручно складати вимиті овочі/фрукти. Тож як обрати, що буде зручнішим саме для вас?

Кошик. Варіант для тих, хто любить усе бачити на своїх місцях. Вдалий вибір для власників більш габаритних мийок, де можна відокремити частину простору. Розміри – 350*245*120 мм, і завдяки розсувним ручкам кошик плавно адаптується до потрібних параметрів – аж до 530*245*120 мм.

Ключова особливість — глибина ємності, яка дозволяє навантажити кошик “у кілька шарів”. І при цьому не боятися, що посуд зачепить лікоть/кіт чи інші непередбачувані обставини.

Килимок. Ідеальне рішення, якщо у вас невелика мийка. Або ви просто не любите нагромадження речей перед очима. Завдяки гнучкому з’єднанню прутиків килимок можна легко скрутити у сувій та компактно зберігати.

Розміри – 500*320 мм, при цьому частину килимка за потреби можна відгортати.

Формат решітки дозволяє використовувати її не тільки за прямим призначенням, а й як підставку під гарячий посуд, поличку для “додаткового поверху” у холодильнику та в інших варіаціях, які ви нафантазуєте.

Обидва аксесуари виготовлені із якісної нержавіючої сталі. Матеріал — міцний та стійкий до впливу води, а також безпечний для харчових продуктів. Універсальний колір гармонійно поєднується не тільки зі змішувачами відтінку Inox, а й із будь-якими іншими відтінками у гамі продукції GRANADO.

Готові зробити замовлення? Даруємо безкоштовну доставку! Привеземо вам покупку на вказану адресу у Києві чи у відділення Meest Express в інших містах за наш рахунок 👌

GRANADO Palamos 1613-1200 black glass

Сучасний дизайн зі скляною панеллю — перше, що привертає увагу до цієї кухонної витяжки. Виконана вона в універсальному чорному кольорі. Стильний дизайн моделі доповнюють дві LED лампи у вигляді стрічок. Але так само закохують у Palamos 1613-1200 й інші характеристики цієї моделі.

Алюмінієвий п’ятишаровий фільтр надійно захищає двигун від забруднення жиром і забезпечує надійну його роботу впродовж довгих років. Продуктивність 1200 куб.м, а отже така витяжка легко впорається із задимленною кухнею площею до 40 кв.м Ви можете обирати з-поміж трьох швидкісних режимів, щоб витяжка працювала інтенсивно, коли це потрібно, й економила ресурси, коли є така можливість.

Тип керування теж можна обирати, так, як це може бути сенсорне на панелі та за допомогою дистанційного керування пультом. Зворотний клапан турбується про те, щоб у ваш дім не потрапляло забруднене повітря.

Ця витяжка стане вашим надійним помічником на кухні. І GRANADO впевнено дає на модель Palamos 1613-1200 гарантію 2 роки.